Lista e Cmimeve

LAVANDER PASTRIM KIMIK LISTA E CMIMEVE ALL
Kėmishė 300 Batanije 1200
Bluzė 300 Jorgan 1500
Pantallona/Fund 300 Jastėk 600
Xhaketė 500 Carcaf set 800
Fustan 600-1000 Perde 300 /metėr linear
Fustan mbrėmje 1500-5000 *Dry clean 500 /metėr linear
Fustan nuse 3000-5000 Tapet 400/metėr2
Xhaketė Event/Designer 1000 Valixhe 1000-3000
Kostum Event/Designer 1500-3000 Karrocė bebesh 3000-5000
Xhup Vatin 800-1000 Portofol 1000-3000
Xhup me Pupla 1000-1500 *Pastrim Trajtim Lyerje 2500-5000
Pallto 1000-1500 Cantė 2000-4000
Hoodie 400-700 *Pastrim Trajtim Ushqyerje 3000-5000
Kollare 300 *Pastrim Trajtim Lyerje 5000-20.000
Kapele 600-1000 Atlete/Kėpucė 1000-2000
Shall 600-1500 *Pastrim Trajtim Riparim Lyerje 2000-5000
Pellush 2000-5000 UGG 1000-1500
Pardesy 1000 *Pastrim Trajtim Lyerje 2500-5000
Lėkurė /Kamosh 2500-5000 Hekurosje + 50% e cmimit
*Pastrim Ushqyerje 3500-6000 Laundry 400 lek/kg
*Pastrim Trajtim Lyerje 5000-20.000 Njolla tė vecanta 200-500
Gėzof/Fur 3500-6000 Ekspres nė 24 orė 50%
*Pastrim Ushqyerje 4000-10.000 *Brėnda 1-3 orėve 100%
    *Separate 100%
    *Silk/Wool/Design 50%
* Marrje dhe dėrgesė nė shtėpi 300-500 Lekė.      
* Dėrgesė me postė nga qytete tė tjera.